Pieniądze czekają na właściciela

Grodzisk Maz.

To nie żart, ani hasło loterii finansowej. W Grodzisku Mazowieckim znaleziono dużą sumę pieniędzy. Trwają poszukiwania prawdziwego właściciela zgubionych banknotów.

W niedzielę 15 listopada w Grodzisku na stacji WKD, jedna z mieszkanek znalazła dużą ilość banknotów. Kobieta przekazała policjantom z komendy znalezione pieniądze do depozytu. Do tej pory nie odnaleziono jednak właściciela ogromnej sumy.

– Uczciwa mieszkanka naszego powiatu przyniosła pieniądze do jednostki Policji w celu ustalenia właściciela i oddania mu ich – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.- Do chwili obecnej do grodziskiej komendy nie dotarła informacja o utracie pieniędzy i ich właściciel nie jest znany – dodaje.

Właściciel może odebrać zgubę w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Bartniaka 19. Konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny z kierownikiem rewiru dzielnicowych, pod numerem 600 997 512. Rozmowa z funkcjonariuszem jest konieczna ze względu na weryfikację własności.

Uczciwym znalazcom kosztowności przysługuje tak zwane „znaleźne” w wysokości 10% od wartości zagubionej rzeczy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Pieniądze czekają na właściciela”

 1. olka b. pisze:

  przeznaczyć na fundusz skrobankowy

 2. Ten obcy pisze:

  Nikt się nie zgłosi po kasę, jak ma się narazić na węszenie skarbówki a skąd a na co a po co to woli stracić. Kasa pewnie z lewizny..

 3. brat albert pisze:

  żadna ze srajtkujących kobiet? nie zgłosiła się po kasiorę ? zabiegi kosztują a z robotą krucho….. pozdrawiam fermę trolli

 4. robot pisze:

  Przecież to są te same pieniądze które znalazł młody człowiek w Nadarzynie. Ktoś je znowu zgubił ? Może ich nie chce ? Mogę je przytulić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły