Piastowianka jedną z finalistek konkursu Miss Polonia

Piastów

Zbliża się finał konkursu Miss Polonia. O tytuł najpiękniejszej Polki walczy Weronika Domagalska. Przypominamy o trwającym głosowaniu SMS-owym.

W poniedziałek 8 marca w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się finał konkursu Miss Polonia 2021. Jedną z kandydatek jest mieszkanka Piastowa.

Weronika Domagalska ma 24 lata. Finalistka konkursu Miss Polonia ma 172 cm wzrostu. Piastowianka jest absolwentką prawa. Kandydatka interesuje się muzyką, literaturą i… kulturą Azji.

Modelka zamierza w przyszłości założyć swoją działalność. – W trakcie studiów pracowałam zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i polskich firmach – teraz już wiem, że wspaniale jest tworzyć coś od podstaw i w przyszłości chciałabym założyć własny biznes. Uwielbiam odkrywać świat, podróżować – najchętniej do Korei Południowej – pisze Weronika Domagalska na portalu misspolonia.com.pl. – W życiu najważniejsza dla mnie jest rodzina – dodaje.

Aby zagłosować na Weronikę Domagalską wystarczy wysłać SMS o treści: MISSPOLONIA.8 pod numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS).

Dzięki uzyskanym głosom piastowianka ma szansę zdobyć tytuł Miss Polonia publiczności i awansować do ścisłej piątki finałowej konkursu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Piastowianka jedną z finalistek konkursu Miss Polonia”

 1. Anonim pisze:

  Bardzo zwyczajna.

 2. polo pisze:

  Miernie, naprawdę miernie.

 3. Anonim pisze:

  Kto to takie coś wybrał.

 4. polo pisze:

  Miernie, naprawdę miernie…

 5. zgred pisze:

  Ciekawe dlaczego akurat do Korei Południowej ? Średnio atrakcyjna turystycznie. No i niech uważa żeby nie wylądować na północ od 38. równoleżnika.

 6. olo pisze:

  Piastów ,proszę głosować nie ważne czy się komus podoba czy nie ale jest NASZA !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły