Piastów: Zniknie dziura w studzience TP

Region

Odwilż  odkrywa nie tylko dziury w jezdniach, ale i w infrastrukturze takich instytucji jak Telekomunikacja Polska. Dziury w studzienkach mogą być przyczyną nieszczęśliwych wypadków.

Jeden z mieszkańców Piastowa poinformował nas o zaistniałym problemie. – Już od kilku dni na rogu ulic Sułkowskiego i Bohaterów Wolności w Piastowie jest sporych rozmiarów dziura w studzience TP. Jest to bardzo niebezpieczne, gdyż w otwór można bardzo łatwo wsadzić stopę i coś sobie zrobić – napisał w mailu pan Artur. W tej sprawie zadzwoniliśmy na błękitną linie TP.

– Dziękuję za przekazanie zgłoszenia, przekaże informację do odpowiedniego działu. Naprawa powinna zostać wykonana w ciągu 48 godzin – poinformowała nas konsultantka. – W tej sytuacji występuje zagrożenie dla zdrowia przechodniów, dlatego tez nasi pracownicy postarają się jak najszybciej dokonać naprawy – dodała.

Będziemy monitorować czy TP S.A. wykona naprawę w deklarowanym terminie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.