Piastów: Debata już w poniedziałek

Region

W poniedziałek, 15 listopada, w klubie Novus w Piastowie odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Piastowa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.30, czyli pół godziny później niż początkowo planowano.

W ramach debaty z mieszkańcami kandydaci będą mogli przedstawić swoje programy rozwiązywania najważniejszych problemów Piastowa oraz odpowiedzą na szereg pytań nurtujących mieszkańców miasta. Spotkanie, z udziałem mieszkańców i zaproszonych mediów, odbędzie się w budynku klubu Novus. Początek o godz. 19.30. Interesujące Piastowian zagadnienia i pytania do kandydatów zainteresowani mieszkańcy mogą zgłaszać przed debatą na adres mailowy: ngo.pruszkow@gmail.com lub do redakcji WPR: redakcja@gazetawpr.pl.

W organizację debat w Piastowie i Pruszkowie zaangażowane są bezpośrednio organizacje pozarządowe skupione w ramach Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Pruszkowskiego, czyli Piastowskie Towarzystwo Oświatowe, Społeczne Stowarzyszenie Forum Pruszków, Stowarzyszenie Mieszkańców Osiedla – Ogrodu Malichy, Stowarzyszenie 5plus, SISKOM – Stowarzyszenie Integracji Stołecznej Komunikacji oraz Stowarzyszenie MOŻESZ na rzecz psychoprofilaktyki i rozwoju dzieci i młodzieży.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.