Piastów doczekał się nowej linii autobusowej

Piastów

Od 1 czerwca mieszkańcy Piastowa mogą korzystać z nowego połączenia autobusowego do Ożarowa Mazowieckiego i Starych Babic.

Taki prezent mieszkańcom Piastowa zrobiła… gmina Ożarów Mazowiecki, która w porozumieniu z władzami Piastowa i Starych Babic uruchomiła linę autobusową kursującą na trasie Stare Babice – Zielonki – Bronisze – Jawczyce – Piastów. Autobusy kursują przez następujące miejscowości: Stare Babice, Zielonki, Strzykuły, Wieruchów, Bronisze, Jawczyce praz Piastów.

Uruchomienie nowego połączenia autobusowego to nie jedyna dobra wiadomość. Mieszkańcy Piastowa z przejazdów autobusem linii C na terenie miasta mogą korzystać bezpłatnie. W autobusach honorowane są również bilety długo i krótkookresowe ZTM. Bilety jednorazowe i miesięczne emitowane są przez przewoźnika.

– W granicach Piastowa autobusy linii C kursują ulicami Lisa-Kuli, al. Piłsudskiego, ul. Sowińskiego, al. Wojska Polskiego i al. Tysiąclecia z przystankiem końcowym na terenie parkingu Tesco – informuje piastowski magistrat.

Rozkład jazdy autobusów linii C jest dostępny tutaj..

W granicach Piastowa autobusy linii „C” jadą ul. L. Lisa-Kuli, Al. Marszałka J. Piłsudskiego, ul. Gen. J. Sowińskiego, Al. Wojska Polskiego i Al. Tysiąclecia z przystankiem końcowym na terenie parkingu Tesco. Z tego przystanku ruszają też autobusy w odwrotnym kierunku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Piastów doczekał się nowej linii autobusowej”

 1. kik pisze:

  Zapominacie o jednym nikt za darmo nic nie daje. Autobus do Piastowa nie jest prezentem, jest potrzebny do przewożenia pracowników z dziesiątków magazynów usytuowanych przy granicy z Piastowem. Którą drogą będzie obsługiwana nowa inwestycja Panattoni usytuowana przy drodze serwisowej autostrady?

 2. Kanister pisze:

  Uwaga. Ważny komunikat. Tym autobusem nie dojedziecie do Ożarowa Mazowieckiego.

 3. Robots pisze:

  Piastów to kibel ze zdewastowanym dworcem.

 4. Tusznio pisze:

  Z rozkładu wynika, że jednak autobus omija Ożarów Maz. szerokim łukiem. Kolejna linia widmo jak P-2 ?

 5. Lol pisze:

  Super, nareszcie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły