Pasażerowie wezwani do odpowiedzi

Kolej

W pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej po raz kolejny pojawią się ankieterzy. Akcja będzie prowadzona od 20 do 26 listopada.

Warszawska Kolej Dojazdowa ponownie poprosi podróżnych o wyrażenie opinii o jakości oferowanych usług. Pasażerowie będą mieli zatem okazję do oceny m.in. punktualności pociągów, choć ta jak wszystkim wiadomo jest na najwyższym poziomie w Polsce, rozkładu jazdy czy komfortu podroży. Informacje z ankiet pozwolą kolejarzom na ulepszenie oferty.

Badania ankietowe będą prowadzone od 20 do 26 listopada. Na odcinku Warszawa Śródmieście – Opacz specjalni ankieterzy będą pytać pasażerów o różne aspekty korzystania z pociągów wukadki. Ankiety będą dostępne również w kasach biletowych oraz na stronie internetowej www.wkd.com.pl. Wypełnioną ankietę będzie wówczas można oddać w kasie WKD.

Przedstawiciele przewoźnika zapewniają, że w przypadku obu rodzajów ankiet na na najliczniej zgłaszane uwagi będą reagować na bieżąco.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.