Parking przy ul. Sienkiewicza 2A z ochroną i monitoringiem

Pruszków

Pruszkowski urząd ogłosił przetarg na ochronę parkingu wielopoziomowego „parkuj i jedź” przy ul. Sienkiewicza. Co więcej, obiekt zostanie wyposażony w monitoring.

Będzie to całodobowa ochrona obiektu sprawowana przez 214 dni – od 1 czerwca do końca roku. Do obowiązków wykonawcy będzie należał kompleksowy dozór parkingu wraz z obsługą monitoringu. Kontrola będzie polegała na doglądaniu wszystkich pomieszczeń, zgłaszaniu usterek w przypadku np. wycieków, rozszczelnień i innych uszkodzeń. Pracownik ochrony skontroluje systemy i urządzenia pod kątem awarii lub alarmów, jak również sprawdzi pomieszczenia sanitarne i windę pod względem czystości i poprawności funkcjonowania.

Ochrona będzie też wykrywała pojazdy, których czas parkowania przekroczył określony w regulaminie obiektu. W związku z czym będą podejmowane interwencje w zakresie usunięcia pojazdów.

Kierowcy pozostawiający tam auta powinni mieć większe poczucie bezpieczeństwa przed kradzieżą czy celowym uszkodzeniem pojazdu. Gdy ochrona zauważy np. kolizję, zajmie się ujęciem sprawców (dotyczy to również dewastacji mienia czy niszczenia elewacji), wezwie policję i sporządzi protokół szkody uzyskując przy tym oświadczenie sprawcy zdarzenia o poniesieniu odpowiedzialności.

Przypomnijmy, że parking posiada 476 miejsc – 394 dla samochodów, 10 dla motocykli i 72 dla rowerów.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Parking przy ul. Sienkiewicza 2A z ochroną i monitoringiem”

 1. Kolo pisze:

  Jakie to piękne że stery Państwa jeszcze przez wiele lat będzie dzierżyć nasz umiłowany Pan Naczelnik Pan Prezes Doktor Jarosław Kaczyński.

 2. Pruszkowianin pisze:

  Wreszcie ktos wzial sie za wytepienie z tego miejsca patologii zbikowskiej wraz z ich kolezkami z rozpadajacych sie kamienic z bezposredniej okolicy.

 3. Małpek pisze:

  Noooo, to pijaczki już nie będą piły małpek i rozbijały butelek na schodach? Szkoda, lokalny koloryt Pruszkowa odchodzi….

  • szok pisze:

   dokladnie…. zastanawiajace jest co robi obecna ochrona podczas picia na obiekcie…

 4. Rowerzysta pisze:

  Tylko dlaczego nie można wjechać tam rowerem na samą górę, aby zobaczyć widok na miasto? Ostatnio pan z tejże „ochrony” nas wygonił.

  • Widoczki. pisze:

   Bolszewizm wiecznie żywy. Powinni zezwalać na oglądanie widoków. Na górze jest świetna miejscówka.

   • Skytower Wrocław pisze:

    No no, wysokość zawrotna i widoki też.
    Ludzie gdzie wy mieszkacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły