Parking przy szkole podstawowej nr 1 niemal gotowy

Piastów

Trwają roboty drogowe w obrębie Szkoły Podstawowej nr 1 w Piastowie. Prawie gotowy jest już parking, a całkiem niedługo swoje oblicze zmieni ul. Fałata.

To w jakim stanie przez lata była ul. Fałata najlepiej wiedzą jej mieszkańcy i rodzice, których dzieci uczęszczały bądź jeszcze uczęszczają do pobliskiej podstawówki. Na szczęście dawny obraz drogi pełnej wybojów odejdzie w zapomnienie. Przypomnijmy też, że w czasie opadów cała ulica zamieniała się praktycznie w basen. Teraz tak nie będzie, bo powstanie również odwodnienie.

Aktualnie w ramach inwestycji prowadzonej przez urząd Piastowa trwa przebudowa ul. Fałata i ul. Przerwy-Tetmajera (od ul. Dworcowej do ul. Fałata). Budowa przyszkolnego parkingu jest już na bardzo zaawansowanym etapie – jest niemal zakończona.

Prace mają zostać zakończone do końca sierpnia tego roku. Chodzi o to, by rodzice dzieci uczęszczających do szkoły i mieszkańcy ul. Fałata mogli skorzystać z odmienionych ulic i nowego parkingu wraz z rozpoczęciem roku szkolnego.

Wartość całej inwestycji (budowa parkingu, ul. J. Fałata i K. Przerwy-Tetmajera i odwodnienia) to ponad 1,2 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Parking przy szkole podstawowej nr 1 niemal gotowy”

  1. Anonim pisze:

    Betonoza objawem samochodonozy. Zadaszony parking dla rowerów też będzie? To co widać to chyba nie jest dla młodzieży z tej szkoły.

  2. Gość pisze:

    A kiedy remont Sułkowskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły