Park of Poland w ostatniej fazie budowy

Region

Biuro prasowego tego ogromnego obiektu nie zdradziło nam jeszcze oficjalnej daty otwarcia. Natomiast budowa największego zadaszonego parku w Europie weszła w ostatnią fazę, są główni sponsorzy oraz poszukiwani są pracownicy kompleksu.

– W tej chwili trwają prace wykończeniowe. Prowadzona jest też rekrutacja, a pierwsi pracownicy przechodzą już wewnętrzne szkolenia. Data otwarcia nie jest jeszcze podawana, ponieważ wiele zależy tu od procedur, które nie są zależne od inwestora – m.in. odbiorów technicznych. Budowa ma natomiast zakończyć się w bieżącym kwartale – poinformowało nas biuro prasowe NBS Communications.

Głównymi sponsorami zostali Samsung i Pepsi.

Obiekt zaoferuje: 18 basenów o łącznej powierzchni 3500 m2, 32 zjeżdżalnie, 10 saun, maszynę Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem, 740 plam przywiezionych z egzotycznych zakątków świata, a także bary i restauracje z różnorodną ofertą.

Do tej pory do budowy parku wodnego zużyto: 43 tys. m sześć. Betonu, 5,6 mln kg stali oraz 10,5 tys. m kw. szyb.

Park of Poland będzie miejscem, do którego będzie można przyjechać i zostać na dłużej. Dla takich gości budowana jest baza noclegowa. W dniu otwarcia dostępna ma być Suntago Village – 92 nowoczesne, w pełni wyposażone bungalowy.

Kolejnym etapem Park of Poland będą dwa hotele, połączone tunelem z Suntago Wodny Świat.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Park of Poland w ostatniej fazie budowy”

 1. Grabarz pisze:

  Poszukiwani są pracownicy kompleksu? W Indiach czy w Bangladeszu? Ukraińcy powoli wyjeżdżają do Niemiec. Z kolei jaśnie państwo nie pójdą do pracy mając do dyspozycji 500+ i inne zasiłki za załatwianie potrzeb fizjologicznych.

  • Asd pisze:

   Podsumowanie w jednym komentarzu. Jednak pracodawcy nadal myślą że w tym kraju można godnie żyć za 3000 netto…
   500+ tylko krotkomyslacy ludzie się cieszą. Nie starczy to nawet na opłatę przedszkola a to ważne dla ludzi którzy pracują a nie siedzą na du… ie i czekają na pomoc..

   • Grabarz pisze:

    Dla ludzi pracujących powinny być ulgi podatkowe w wysokości 500 złotych, a nawet dużo wyższe. Gotówka dana do ręki skutecznie zniechęca do wyjścia z domu.

    • Asd pisze:

     Niestety w naszym kraju opłaca się być albo nierobem bo wszystko się należy albo złodziejem ale od miliona w górę wtedy 3 latka i kasa na koncie

 2. Anna pisze:

  A gdzie to jest?

 3. Jola pisze:

  Polsks za rzadów PIS rozkwita ,hwała im i czesć !!

 4. lennox pisze:

  Wszystko pięknie, tylko nie dowiedziałem się, gdzie to jest…

 5. Nsndjdj pisze:

  Słabo bo nie ma rollercoastera

 6. Tomy pisze:

  A miało to być na Kłudnie koło Andrzeja z koparki. Już zacieral ręce złodziej , że będzie co ukraść.

 7. Adamski Małyszi pisze:

  Termy w Mszczonowie i tak się obronią. Byłem w wielu takich miejscach, ale Mszczonów jest najlepszy! Tam to dopiero się dzieje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły