Park Jordanowski zamieni się w krainę zabawy

Raszyn

Dzień Dziecka był kilka dni temu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby najmłodsi nadal mogli się świetnie bawić! Z takiego założenia wychodzi Gminny Ośrodek Sportu w Raszynie. 10 czerwca w Parku Jordanowskim odbędzie się mini dzień dziecka.

Porcja dobrej zabawy gwarantowana. Z pewnością na twarzy każdego dziecka pojawi się uśmiech. Inne rozwiązanie nie wchodzi w grę! Nie ma nic piękniejszego, jak radość dzieci. 10 czerwca o 16.00 raszyński Park Jordanowski zapełni się żądnymi zabawy szkrabami, które powinny zabrać ze sobą rodziców. Oni też będą mieli szansę wrócić wspomnieniami do beztroskich lat dzieciństwa.

Na czym polega wyjątkowość mini dnia dziecka w Raszynie? – W odróżnieniu od wydarzeń organizowanych przez inne placówki na terenie naszej gminy szczególny akcent kładziemy na gry i zabawy sportowe oraz atrakcję związaną z przejażdżką kucykiem. Trzy godziny aktywnie i wesoło spędzonego czasu przez dzieci w wieku od roku do nastolatka to cel, który nam przyświeca. Na milusińskich Gości czekają także zjeżdżalnia „Rybka” oraz kuloskoczki. Malowanie twarzy, a w ramach przekąski pop-corn i wata cukrowa. Słowem – dla każdego coś miłego. Dorośli będą mogli pomagać dzieciom w konkurencjach albo przynajmniej kibicować – tłumaczy Rafał Ulewicz z Gminnego Ośrodka Sportu w Raszynie. 

Obok takich atrakcji, nie sposób przejść obojętnie. Wydaje się, że sobota została już zaplanowana. Dzieci nie przepuszczą szansy na wspaniałą zabawę. – Mamy nadzieję, że Park Jordanowski w sobotnie popołudnie 10 czerwca zapełni się dziećmi i młodzieżą, którzy miło i aktywnie spędzą czas – podaje Ulewicz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.