Park Bałtycka zwyciężył!

Grodzisk Maz.

Grodziski Park przy ul. Bałtyckiej, dzięki głosom mieszkańców, zdobył I miejsce w XXIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

23 września 2020 r., na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się Uroczysta Gala Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród XXIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Grodziski Park przy ul. Bałtyckiej, dzięki głosom mieszkańców, zdobył I miejsce w swojej kategorii w internetowym głosowaniu na najbardziej popularną modernizację w Polsce.

W głównym konkursie, gdzie o przyznanych nagrodach decyduje jury, Park Bałtycka także zajął I miejsce w kategorii „Tereny Zieleni”.

Wykonawcą parku jest AKG Architektura Krajobrazu sp. z o.o. z Brzezia, a autorem projektu Studio KA Katarzyna Świerczewska z Warszawy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Park Bałtycka zwyciężył!”

  1. Stanisław pisze:

    No i dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły