Papierosy bez akcyzy w Baranowie

Region

Blisko 64 tysiące sztuk papierosów bez akcyzy zabezpieczyli grodziscy kryminalni na jednej z posesji w gminie Baranów. 3 osoby odpowiedzą za przestępstwo z kodeksu karnego skarbowego. Grozić im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Grodziscy policjanci podczas przeszukiwania posesji w Baranowie zabezpieczyli prawie 64 tysiące sztuk papierosów z przemytu. Straty Skarbu Państwa z tytułu należności podatkowych w przypadku wprowadzenia na rynek nielegalnego towaru, wyniosłyby blisko 100 tys. złotych.

W związku z przemytem zatrzymano 3 osoby, 57-letniego mężczyznę oraz dwie kobiety w wieku 44 i 68 lat. Wyroby tytoniowe trafiły do policyjnego depozytu, a ich posiadacze do celi grodziskiej komendy. Decyzją prokuratora cała trójka została objęta dozorami Policji. Grozić im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Papierosy bez akcyzy w Baranowie”

  1. bubu24 pisze:

    To już była dostawa dla strefy wolnocłowej w nowym porcie lotniczym. Policja w ten sposób sabotuje działania rządu związane z jego budową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły