Pani Krystyna Kott – Osobowość Roku

Milanówek

Osobowość Roku to coroczny plebiscyt organizowany przez Polska Times. Kandydaci nominowani są w pięciu kategoriach. Jedna ze statuetek trafiła w tym roku do Milanówka.

Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes, Polityka, samorządność i społeczność lokalna – to kategorie, w których nominowani są kandydaci. Cel akcji to uhonorowanie ludzi, którzy odznaczają się na tle swoich społeczności.  Swoją działalność prowadzą nie dla sławy, ale z prawdziwej potrzeby działania.

W tym roku tytuł Osobowości Roku w dziale Polityka, samorządność i społeczność lokalna trafiła do pani Krystyny Kott. Dyrektor Milanowskiego Centrum Usług Społecznych została doceniona za zaangażowanie w pomoc mieszkańcom Milanówka. Pani dyrektor wspiera rodziny i koordynuje wiele inicjatyw, które mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności.

Gratulujemy Pani Dyrektor i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego zapału do pracy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Pani Krystyna Kott – Osobowość Roku”

  1. Anonim pisze:

    😂😂😂😂😂😂😂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły