Palił skręta na przystanku, zatrzymała go policja

Michałowice

W ubiegłym tygodniu policjanci z Michałowic zatrzymali mężczyznę, który siedział na przystanku autobusowym i palił marihuanę. Jak można się domyśleć, został zatrzymany.

Sytuacja miała miejsce dokładnie w miejscowości Opacz-Kolonia. Na jednym z przystanków autobusowych mundurowi zauważyli mężczyznę, który na ich widok wyrzucił za ogrodzenie pobliskiego osiedla niedopałek.

– Funkcjonariusze podjęli wobec niego czynności legitymowania. W trakcie dalszych czynności okazało się, że odrzucony niedopałek to skręcona bibuła, wewnątrz której znajdował się susz roślinny. Po przewiezieniu na komendę susz poddano wstępnemu badaniu testerem narkotykowym, które wykazało, że jest to marihuana – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

24-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się i dobrowolnie poddał karze. Teraz może mu grozić nawet do 3 lat więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 23

23 odpowiedzi na “Palił skręta na przystanku, zatrzymała go policja”

 1. BPP pisze:

  brawo polska policja!! jednego przestepcy mniej

 2. Głos pisze:

  Od 25lat do dożywocia! Bioro te marihułanen i se wstrzykujo! Hej Wy Dobrzy Policjanci

 3. Polak drugiego sortu pisze:

  A może to była marihuana lecznicza . A gość zapalił bo czuł że zbliża się atak padaczki , a nie zdąży przed atakiem dotrzeć do domu ….

 4. kerim7 pisze:

  Tylko patrzeć jak Policja zacznie karać za posiadanie kaczego pierza

 5. Paweł pisze:

  Policja złapała strasznie groźnego przestępcę 🙂 Żeby tak samo szybko działali jeśli chodzi o przestępców pod krawatem to by było super.

 6. Mirosław katolik pisze:

  Dobrze tępić takie zachowania u dzieciaków. Marihuana to zło.

 7. leonmelon pisze:

  Gratuluję , idiotów wszelkiej maści trzeba izolować od społeczeństwa . Szacun dla Policji !

 8. WW pisze:

  Karać za to świństwo dotkliwie nie cackać sie!!!

 9. zenek pisze:

  Komentujący wyżywają się na Policji, że jak oni mogli. Przecież to taki niegroźny 24-latek, on tylko siedział i palił skręta na przystanku, po co niszczyć mu życie. Dla waszej informacji – posiadanie narkotyków w Polsce jest karalne i każdy o tym wie i każdy sam podejmuje decyzję czy chce ryzykować. Po drugie – ten gość palił skręta na przystanku. Nie w domu. Nie w samochodzie. Nie w krzakach. Na przystanku. Na ulicy. Kretyn do kwadratu. Choćby za to powinien pójść siedzieć.

  • Rol pisze:

   No i? Co w związku z tym? Przeszkadzał komuś, zrobił coś?

   • none pisze:

    A wiesz, co to jest „prewencja”?

    • Kek pisze:

     A wiesz co to jest państwo w którym obywatel nie musi bać się że nagle wybiegnie 3 karków w policyjnych ciuchach, i wsadzą cię na 48?
     Każde na zachodzie

     Palenie w przeciwieństwie do alkoholu jest totalnie nieszkodliwe dla innych

    • Wilku starszy pisze:

     Ja np bym wolał żeby przyczaili się i złapali jakiegoś bandziora co napada czy zboka który poluje na dzieci albo jakaś skorumpowana mende która kradnie publiczne piniadze. A nie chlopaczyne co se słucha slums attack czy innego magika, zajara blunta i jest niegrozny społeczny a nawet pożyteczny bo jak się podejdzie i zapyta np o drogę czy godzinę to pomoże a nie jak jakiś menel zwyzywa. Nie pozdrawiam!

   • zenek pisze:

    Nie, nic nikomu nie zrobił. Ale takich przestępstw gdzie na dobrą sprawę nikomu nic się nie dzieje złego to trochę jest. Spróbuj się nie zatrzymać do kontroli policyjnej – przestępstwo, pomimo braku strat w mieniu czy braku rannych/zabitych. Spróbuj sobie złamać sądowy zakaz (np. zakaz prowadzenia pojazdów). Przecież nikomu nic to nie zrobi żadnej krzywdy 😉 Spróbuj np wstawić na swojego chomika albo rozpowszechniać przez torrenty programy typu keylogger czy inne do nielegalnego szpiegowania. Nic przecież nikomu nie zrobisz, a wyrok też możesz dostać. Tak działa świat.

  • Okji pisze:

   Wez sie lecz kasztanie

  • Kkk pisze:

   W końcu mądry komentarz. Pozdrawiam.

 10. robak pisze:

  kolejny sukces polskiej policji na koncie, zniszczyć życie 24 latka za pół grama. B R A W O

 11. Rasul Allah pisze:

  czy jest ktoś w stanie podać jakie były koszty całej tej akcji? My płacimy za utrzymanie policji więc powinni zajmować się poważniejszymi sprawami, a nie takimi bzdetami. Co najwyżej mandat za śmiecenie.

 12. Śmieszek pisze:

  ,, Teraz może mu grozić nawet do 3 lat więzienia.”

  Ja to tylko tu zostawię.

  • hehexd pisze:

   W tym wypadku „podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”. Komuś nie chciało się dokładnie sprawdzić.

 13. Pruszkowiak pisze:

  No brawurowa akcja. On napewno był zagrożeniem dla ludzi paląc zioło… Ciemnogród

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły