„Paka dla psiaka” trwa do końca lutego

Milanówek

Przypominamy, że jeszcze do końca tego miesiąca trwa akcja „Paka dla psiaka”, czyli zbiórka karmy, zabawek, koców i innych przedmiotów dla podopiecznych schroniska w Milanówku!

To wspólne przedsięwzięcie milanowskiej straży miejskiej i miejscowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Strażnicy nie tylko zachęcają do włączenia się, ale są gotowi aby odebrać dary z ustalonego miejsca i przekazać je schronisku. – Akcja „Paka dla psiaka” trwa do 28 lutego, dlatego przypominamy, jeśli chcą Państwo wesprzeć darami potrzebujące zwierzęta wystarczy telefon do Straży Miejskiej (22 724 80 45 lub 986), funkcjonariusze w wybranym terminie odbiorą bezpośrednio od Państwa, a następnie przekażą zebrane dary do Schroniska w Milanówku – zaznaczają organizatorzy.

Jakie podarunki są najbardziej potrzebne? Poza jedzeniem schronisko prosi o metalowe garnki, kagańce (fizjologiczne, gumowe), szelki, środki przeciwpchelne i przeciwkleszczowe. Przydadzą się też ocieplane budy, ubranka pooperacyjne, duże plastikowe pojemniki na karmę. Nie muszą być to rzeczy nowe, ale muszą spełniać swoje zadanie.

Milanowskie schronisko opiekuje się setką psów i 20 kotami. Zwierzęta są szczepione, odrobaczane, sterylizowane. Psiaki przebywają w boksach pojedynczo lub w parach a koty mają swój dwustronny, kolorowy wybieg na dworze z możliwością wejścia do kociego domku. Ich bieżące potrzeby są bardzo duże.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “„Paka dla psiaka” trwa do końca lutego”

 1. Rado pisze:

  Kochane psiaki ♡♡♡ Ratujmy je !!!

 2. Abadon pisze:

  Bardziej od ludzi żal mi bezdomnych zwierząt .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły