Otoczenie tężni solankowej zdewastowane

Pruszków

Niespełna doba minęła od uruchomienia pruszkowskiej tężni do pierwszego aktu dewastacji obiektu. Na szczęście sprawców udało się zatrzymać.

W nocy z 1 na 2 lipca dyżurny monitoringu miejskiego zauważył młodych mężczyzn, którzy na terenie tężni spożywali alkohol. Na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej. – Dalsza obserwacja, ujawniła, że mężczyźni w tym samym czasie zdewastowali kulę oświetleniową kopiąc ją i wykorzystując do „gry w piłkę nożną”. Przybyły na miejsce patrol interwencyjny, zastał na terenie parku cztery młode osoby w stosunku, co do których podjął interwencję. Mężczyźni, których zarejestrowały kamery, próbowali oddalić się z miejsca zdarzenia. Byli agresywni i aroganccy, nie wykonywali wydawanych przez strażników poleceń. Podczas kontroli 26 i 27-latków, strażnicy zmuszeni byli do użycia środków przymusu bezpośredniego – informuje pruszkowska straż miejska.

27-latek i jego o rok młodszy kolega jeszcze nim trafili do radiowozu straży miejskiej dopuścili się naruszenia nietykalności cielesnej oraz kierowali groźby karalne, grożąc strażnikom pozbawieniem życia.

Zatrzymani trafili do pruszkowskiej komendy policji gdzie zostali poddani na zawartość alkoholu. Jeden miał ponad jeden promil. U drugiego badanie dało wynik blisko dwóch promili.

Teraz sprawą zachowania zatrzymanych zajęła się policja.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 38

38 odpowiedzi na “Otoczenie tężni solankowej zdewastowane”

 1. Abadon pisze:

  Pruszkowska patologia ! Dewastacja wiąże się z wydatkami z publicznych pieniędzy , wszyscy za to płacimy , więc i takie wybryki powinne być publicznie napiętnowane

 2. Gdzie jest Wilk? pisze:

  Wilku starszy…gdzie Ty jesteś? Bez Ciebie te komentarze nie mają sensu

 3. As pisze:

  Kłania się bezstresowe wychowanie, młodzież ma wakacje, więc musi się wyszumieć i pochlać, efekty widac

  • Jjj pisze:

   Jaka ta młodzież i wakacje stare byki 26 lat no ale z jednej strony racja świat idzie do przodu internet cuda itd a dzieci coraz głupsze kiedyś dziecko miało 5 6 lat samo szło do przedszkola szkoły a teraz puść 8 lat nie wiadomo czy by do domu dotarło samo

  • X pisze:

   I Niestety tu się mylisz bo większość tych zakapiorow to ludzie których rodzice bili za byle co, kruszy teraz wyładowują te emocje.

  • Zygfryd pisze:

   Tqk @as jakoś na koniec zawsze się okazuje że taki który niszczy cudze mienie to był wv dzieciństwie bity i poniżany, a z bezstresowym wychowaniem ma tyle wspólnego, że kiedyś nauczyciela kazała mu usiąść koło bezstresowo wychowywanego kolegi – który teraz zamiast wszystko niszczyć został skrzypkiem (bo miał czas popróbować wiele rzeczy w życiu) i lata po świecie grając koncerty.

 4. biały pisze:

  Przygotujcie się na najgorsze , bo gdy dojdzie do władzy lewica i lpg+ to takie ekscesy przejdą do porządku dziennego . na dokładkę z emigrantami co czekają na granicy nasza policja i inne służby nie dadzą sobie rady . ale gdy większość ma IQ ameby przyszłość jest do przewidzenia .pozdrawiam normalnie myślących !

 5. Krzysio pisze:

  Sprawa będzie umorzona. Kula z latarnii leżała w parku kilka dni temu a chłopcy jedynie ją kopnęli kilka razy. Rozdmuchana afera.

 6. em ew pisze:

  UKARAC WANDALI i napisac na WPR jaka karę otrzymali, zeby było to przestrogą dla innych ! Tak sie cieszę, że mamy swoją tęznie i dziekuje bardzo WSZYSTKIM, którzy przyczynili sie do jej zbudowania.

 7. Anonim pisze:

  Jakie to przykre I bezmyslne działanie, dobrze, że są tam kamery, powinno sie opublikowac zdjęcia wandali i napisac jaka otrzymali karę. Tak sie cieszę, ze powstała ta teznia i serdecznie dziekuje Władzom miasta

 8. Normalny pisze:

  Obciąć ręce, żeby nie mogli dewastować. Obciąć nogę, żeby nie mogli uciekać. Bez prawa do jakiejkolwiek pomocy od państwa. Oczywiście po tym powinni pracować przy naprawie tego, co zniszczyli.

  • Cagt pisze:

   A twojej starej krowie która co wypchnęła ze swojej dupy to co uciekli za takie zdewastowanie człowieka jakim ty jesteś?

 9. Zbikow pisze:

  Bardzo dobrze. Teraz podac ich Imie Nazwisko. Gdzie mieszkaja. Jak sie nazywaja rodzicie. Gdzien pracuja. Podac te dane i miasto ich rozliczy..!

  • Normalny pisze:

   Na Żbikowie tego by nie było. Tylko obecny prezydent M tego nie potrafi zrozumieć. O byłym S nawet nie wspomnę.

  • W pisze:

   Hehe wyborca PiSu widzę. Wprowadzono prawo że takich rzeczy nie wolno upubliczniac to już stawia się ponad prawem i gdzieś ma istniejące przepisu bo ktoś coś kopnął.

 10. wpr-original pisze:

  Mieszkam tu od urodzenia. Kiedys zapytałem babcię skąd nazwa Pruszków?
  Odp: „Od opryszków których tu dużo”
  🙂

  • Normalny pisze:

   A babcia ze słyszenia lub ze służenia opryczniną była?

  • Renata pisze:

   Gdyby babcia interesowała się historią, z pewnością wiedziałaby, że w czasach średniowiecza i renesansu, miejscowości, do których trafiali pruscy jeńcy, gdzie ich osiedlano, zaczynały się na „Prus- „. To żaden zbieg okoliczności, że sąsiaduje z nami PIASTów. Aby jednak dokładnie to wyjaśnić, musielibyśmy zaprosić profesjonalnego mediewistę.

 11. Noe pisze:

  Czyżby Ukraincy?

 12. Anonim pisze:

  chlosta na rynku i dyby

 13. BRWIKOM pisze:

  POLAK JEST TĘPY

 14. Egon pisze:

  Straż miejska zamiast przypilnowac to złapią mandaty przy targu na Komorowskiej

 15. Pasej pisze:

  W tym parku wieczorami cała masa pijanych ludzi! Kupują alko w pobliskiej Żabce albo w całodobowym i leją ile wlezie.
  Ktoś sprawdza prawo, które mówi, że osobom nietrzeźwym nie sprzedajemy alkoholu?!

 16. Lee pisze:

  Po co „to” ziemia pruszkowska nosi

 17. Wesoły Romek pisze:

  Witam, na zdjęciu podpisanym „Pruszków” jest tężnia w Piastowie, pozdrawiam

 18. kjfjskf pisze:

  Ameby.

 19. Dzień dobry pisze:

  Strzelać w głowe

 20. mieszkaniec pisze:

  Do utylizacji!!!

 21. Mm pisze:

  Zatrzymanie wandali to płowa sukcesu. Powinno się ich zmusić do naprawienia wszystkiego. I na dodatek wybudowania pod nadzorem następnej na ich koszt.

  • xxx pisze:

   Przesle ten pomysl [dzisiaj] do sądu ale nie ma pewnosci czy to nie straznicy beda naprawiac. Takie tam poczucie sprawiedliwosci i rzceczywistosci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły