Oto nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Wybory 2018

Są już oficjalne wyniki głosowania do pruszkowskiej rady miasta. W 23 osobowym gronie znalazło się kilka nowych twarzy i nowy podział sił.

Najwięcej głosów w Pruszkowie zdobyła lista Samorządowego Porozumienia Pruszkowa, które wprowadzi 9 radnych. Są to: Beata Czyżewska, Józef Moczuło, Mieczysław Maliszewski, Olgierd Lewan, Jacek Rybczyński, Krzysztof Biskupski, Karol Chlebiński, Eugeniusz Kulpa i Józef Osiński.

Drugą siłą w pruszkowskiej radzie miasta jest Prawo i Sprawiedliwość. Barwy tej partii reprezentować będzie 6 radnych, w tym Konrad Sipiera, Maciej Roszkowski, Ewa Białaszewska-Szmalec, Kazimierz Mazur, Paweł Zagrajek i Dariusz Krupa.

Czworo radnych wprowadzi Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska. Mandaty z tego komitetu przypadają Piotrowi Bąkowi, Dorocie Kossakowskiej, Małgorzacie Widerze i Edgarowi Czopowi.

Również czterech radnych przypada dla komitetu Wspólnie Pruszków Rozwijamy. Są to Paweł Makuch, Andrzej Maciej Kurzela, Eliza Kurzela i Jakub Kotelecki.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.