Ostatnie szlify w strefie sportowej

Granica

Przy ul. Rekreacyjnej w Granicy w ubiegłym roku powstało boisko wielofunkcyjne. Okazuje się jednak, że teren nie jest jeszcze w pełni gotowy.

W budżecie gminy Michałowice na 2017 r. przy pozycji „Rozbudowa zaplecza sportowego w Granicy” zapisano kwotę 2,3 mln zł. Nie są to niestety pieniądze na dalszą rozbudowę tego terenu. W większości środki te zostaną przeznaczone na zapłatę wykonawcy za budowę wspomnianego boiska.

Za pozostałe pieniądze gmina planuje wybudować ogrodzenie wokół boiska i trybun. Przetarg już został ogłoszony. Samo ogrodzenie ma być gotowe do 28 kwietnia. Co ciekawe to nie koniec inwestycji w zaplecze sportowe w Granicy. – Koniecznie musimy wybudować tu zaplecze. To będzie zwieńczenie całości. Kłopot w tym, że przedłuża nam się nieco procedura zmiany planu zagospodaowania przestrzennego. Dodatkową komplikacją są linie telefoniczna i energetyczna. Uzgadniamy z właścicielami sieci ich przesunięcie – mówi nam Krzysztof Grabka, wójt gminy Michałowice.

Kiedy zatem gmina planuje wybudować w Granicy budynek przy boiskach. – Tego jeszcze nie wiemy. Analizujemy możliwe opcje – dodaje Grabka.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.