Ostatni dzwonek na… półkolonie!

Art. Sponsorowany

Powrót dzieci do szkół zbliża się wielkimi krokami. Jak zadbać o to, by w ciekawy sposób spędziły ostatnie dni wakacji? Poznajcie ofertę półkolonii w SNTC Tenis Club w Brwinowie.

Trwa ostatni miesiąc wakacji. Niektórzy za sobą mają już wyjazdy nad morze czy w góry. Inni ze względu na trwającą sytuację zrezygnowali z wyjazdów. Jak zatem ciekawie zorganizować czas dzieciom, by ostatnich dni wakacji nie spędziły z nosem w telefonie czy tablecie? Poznajcie naszą ofertę półkolonii w SNTC Tenis Club w Brwinowie.

Program naszych tenisowych półkolonii to przede wszystkim świetna zabawa przez sport. Każdego dnia dzieci spędzają trzy godziny ucząc się gry w tenisa. Ale to tylko jedna z atrakcji jakie czekają na uczestników naszych półkolonii. Warto tu jednak przyznać, że w dużej mierze stawiamy na sport, a dokładniej na zajęcia ruchowe, które poprawiają kondycję i motorykę u dzieci. Zależy nam na tym, by zachęcić dzieci do uprawiania sportu i pokazać im że to super zabawa.

Każdy dzień półkolonii zaczynamy o godz. 8.00 od rozgrzewki w formie zabaw i gier sportowych. Następnie dzieci uczą się gry w tenisa. Po sportowych zmaganiach serwujemy drugie śniadanie. W środku dnia uczestnicy półkolonii biorą udział w wycieczkach rowerowych, zabawie w podchody, zabawach interaktywnych oraz grają w planszówki. Nie brakuje też gry unihokeja (hokej piłką tenisową) oraz piłkę nożną. Około godziny 13.00 codziennie serwujemy dwudaniowy obiad i robimy siestę. A następnie po naładowaniu akumulatorów wracamy na korty. Na zakończenie dla dzieci oczekujących na rodziców organizujemy seans filmowy. Półkolonie kończymy o godz. 17.00.

Zapraszamy na ostatnie wakacyjne turnusy w terminach 17 sierpnia – 21 sierpnia oraz 24 sierpnia – 31 sierpnia.

Koszt turnusu – 590 zł (5 dni)
Możliwość zapisu na 1 dzień – 140 zł
Zniżka – 50 zł za drugie dziecko
Zniżka – 50 zł za drugi turnus (zniżki nie łączą się)

Poznaj nas na SNTC Tenis Club i odwiedź naszego Facebooka.

Miejsce:
Klub Tenisowy SNTC
Brwinów, Żwirowa 18

Zapisy:
22 729 44 95
klub@sntc.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.