Ośmiu chętnych do oświetlenia MOSiR-u

Piastów

Stadion piłkarski przy al. Tysiąclecia 1 ma zyskać nowe oświetlenie. Do przetargu na montaż lamp zgłosiło się osiem firm. Niestety wszystkie oferty przekraczają zakładany budżet.

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piastowie to miejsce nie tylko piłkarskich zmagań. Organizowane są tu liczne sportowe imprezy jak biegi czy atrakcje w ramach Dni Piastowa. Zimą na stadion przychodzą miłośnicy jazdy na łyżwach, by skorzystać z miejskiego lodowiska.

Kłopot w tym, że stadion nie ma własnego oświetlenia. Zatem wszelkie imprezy muszą być organizowane za dnia, a przy montażu lodowiska konieczny jest również montaż jego oświetlenia.

Ta sytuacja ma się zmienić. Władze Piastowa szukają firmy, która zamontuje oświetlenie na stadionie przy al. Tysiąclecia. Chodzi o cztery maszty z reflektorami. Do przetargu zgłosiło się osiem firm. Jednak wszystkie oferty przekraczają budżet jaki Piastów chciał wydać na to zadanie.

Najniższa oferta opiewa na kwotę 205 tys. zł. Najwyższa to ponad 286 tys. zł. Tymczasem piastowski magistrat chce wydać 200 tys. zł.

W obecnej sytuacji wyjścia są dwa. Albo miasto dołoży brakujące kilka tysięcy złotych i wybierze wykonawcę, albo unieważni przetarg i ogłosi go ponownie. Na ostateczne decyzje trzeba poczekać.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Ośmiu chętnych do oświetlenia MOSiR-u”

  1. Sęk pisze:

    jeżeli to będzie firma znajomków włodarzy to pewnie dołożą te 5 tysiaków, w przeciwnym razie unieważnią przetarg………. wiadomo o co chodzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły