Oryginalny prezent na urodziny lub imieniny

Art. Sponsorowany

Zwykle, gdy otrzymamy zaproszenie na urodziny albo imieniny w pewnym momencie stajemy przed dylematem wyboru prezentu. Słodycze, butelka szlachetnego trunku, SPA, a może coś z odzieży?

Myśląc o prezencie, zawsze warto mieć w pamięci solenizantkę lub solenizanta. W zależności od stopnia zażyłości relacji, a czasami nawet więzów krwi wiemy mniej więcej, co dana osoba lubi. Jest to dobry trop, który doprowadzi nas do ciekawego i trafionego pomysłu na podarunek. W sytuacji, gdy daną osobę znamy nieco słabiej, warto poszukać czegoś ogólnego, ale niebanalnego. W idealnych warunkach wiemy, co solenizant chce otrzymać i to po prostu kupimy lub zrobimy. Nie zawsze jednak warto o to pytać wprost. Poszukajmy wyjścia z tych sytuacji.

Jeden, jedyny taki dzień w roku

Prezent na urodziny, bo o nich mowa to dla wielu osób szczególne święto. Niektórzy celebrują ten dzień przez całe życie, a inni tylko do osiągnięcia pełnoletniości. Na taką okazję warto mieć przygotowanego coś specjalnego. Samochód, zestaw narzędzi, a może smartphone? Nie trzeba być milionerem, aby zadowolić solenizanta. Wersje wykonane z czekolady z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem. Dbałość o szczegóły, a także eleganckie opakowanie robią pozytywne wrażenie. Przedmioty mogą zostać zjedzone w określonym terminie do spożycia lub będą świetną pamiątką, która spocznie na półce.

Czekoladowe imieniny

Wybierając prezent, kierujemy się także wiekiem danej osoby, co również jest dobrym kierunkiem. O ile dwudziestolatek będzie cieszył się z rolek, o tyle osiemdziesięcioletnia osoba może uznać taką sytuację za żart. Inaczej podejdziemy także do osób wyższych stopniem lub statusem, od których otrzymaliśmy zaproszenie na przyjęcie. Najlepsze trunki nie zawsze bywają tym uniwersalnym rozwiązaniem, które zapewni nam spokój. Prezent na imieniny w postaci ręcznie przygotowanych pralin to wybór oryginalny, w dobrym tonie i taktowny. Dodatkowo zapakowany w eleganckie drewniane opakowanie z grawerem staje się wytwornym podarunkiem. Chyba każdy lubi być w ten sposób rozpieszczany.

Słodkie szaleństwo

Istnieją inne niekonwencjonalne rozwiązania, które mogą się spodobać osobie obdarowywanej. Gdyby na ręcznie przygotowanych czekoladkach umieścić krótki napis lub cytat? Jest taka możliwość, a z pewnością prezent zostanie po stokroć doceniony. Czekoladki z nadrukowaną datą imienin lub urodzin są po prostu słodkie. Urok może być jeszcze większy, gdy dodamy do tego zdjęcie solenizantki umieszczone na wieczku. Oryginalne i pomysłowe rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Piorunujący efekt dostarcza drewniana szkatułka, na której można umieścić personalizowany grawer. Tego rodzaju wybory będą uniwersalnym rozwiązaniem zarówno na urodziny, jak i imieniny, ale także inne okazje. Świadczyć to będzie również o zaangażowaniu osoby obdarowującej, która wysiliła się, aby zrobić drugiej osobie czekoladową niespodziankę.

Wybór słodkiego prezentu może być oryginalny, niepowtarzalny i elegancki. Czekolada jest na tyle plastyczna, że dostosuje się do każdej wersji osobno, ale także obleczona w stylowe opakowanie połączy te elementy w estetyczną całość. Podarunek opatrzony dodatkową dedykacją lub spersonalizowany specjalnie dla solenizanta będzie nie lada kąskiem, który na długo zapadnie w pamięć. Warto więc pozytywnie zaskoczyć, tak jak sami chcielibyśmy być zaskoczeni. Wszystkiego czekoladowego!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.