OPS w Milanówku zyska nowe oświetlenie

Milanówek

Na terenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Milanówku zostanie wykonany remont oświetlenia. Właśnie rozpoczęły się poszukiwania wykonawcy tego zadania.

Milanowski OPS mieści się przy ul. Fiderkiewicza. Jego pracownicy od lat pomagają osobom i rodzinom przezwyciężać trudne sytuacje życiowe. Jednak w funkcjonowaniu całego systemu nie tylko ważni są pracownicy, ale i budynek, o który trzeba dbać. Włodarze Milanówka zaplanowali remont starego oświetlenia znajdującego się wokół budynku. Wszystko przez to, że stare lampy nie dają już odpowiedniego światła, a w niektórych miejscach występują braki w oświetleniu.

Co zmieni się po przeprowadzeniu inwestycji? Stare słupy metalowe zostaną zdemontowane, na ich miejscu powstanie osiem, nowych słupów parkowych. Ponadto wybudowane zostaną cztery lampy w technologii LED, które będą skierowane na działkę od strony placu zabaw i jedna na słupie oświetlenia wewnętrznego wspomnianego placu. Jednak aby to zrobić, wykonawca musi opracować projektu budowlano-wykonawczego oświetlenia. Każda z lamp ma dysponować mocą 100W.

Miasto stawia też pewne warunki wykonania tych prac. Mają one zostać zrealizowane w sposób powodujący najmniejsze utrudnienia w funkcjonowaniu ruchu pieszego i drogowego w rejonie robót. A na wszystko zostanie udzielona 24 miesięczna gwarancja jakości. 

Termin składania ofert upłynie 17 maja.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.