Opiekunka ukradła biżuterię o wartości 25 tys. zł

Grodzisk Maz.

Nie takiej pomocy spodziewała się starsza mieszkanka Grodziska Mazowieckiego... Jej opiekunka podejrzana jest o zabranie z domu złotej biżuterii o wartości 25 tys. zł.

Za kradzież odpowie 69-letnia kobieta, która została już zatrzymana przez grodziskich policjantów. Pracowała ona jako opiekunka w domu starszej pani. Nikt nie spodziewał się, że kobieta posunie się o krok za daleko. Pokrzywdzona zgłosiła na policję fakt kradzieży biżuterii z domu. Wynik ich śledztwa z pewnością ją zaskoczył.

– Funkcjonariusze natychmiast pojechali do domu podejrzanej opiekunki. Podczas przeszukania odnaleźli część skradzionych przedmiotów. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że pozostałą biżuterię kobieta sprzedała w lombardzie. 69-latka przyznała się do zabrania złotych przedmiotów w czasie jednej z wizyt w domu podopiecznej. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży biżuterii, której wartość została wyceniona na 25 tys. złotych – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz.

Popełnione przez nią przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Opiekunka ukradła biżuterię o wartości 25 tys. zł”

  1. Koko pisze:

    Jak widać złodziejstwo nie jest zarezerwowane dla młodych. Czasem niewinnie wyglądająca starsza pani tez potrafi wziąć, co nie swoje.

  2. Wilku starszy pisze:

    Stara a gupia. Tyle lat życia nic jej nie nauczyło. Zamiast wynieść z życia mądrość i doświadczenie babsko dorobilo się zgnilizny i zepsucia.

  3. ..... pisze:

    Ale wstyd! Obciąć łapy publicznie przy całej rodzinie, wszystkich sąsiadach i znajomych po czym wrzucić do dołu z wapnem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły