Operator GRM już wybrany

Grodzisk Maz.

Grodziscy wielbiciele dwóch kółek mogą spać spokojnie. Gmina Grodzisk Mazowiecki wybrała już operatora roweru miejskiego.

Pod koniec 2020 roku gmina ogłosiła przetarg na operatora GRM. Wielu mieszkańców Grodziska Mazowieckiego i okolic z pewnością czekało na decyzję o uruchomieniu kolejnego sezonu rowerowego. Do wiosny pozostało jeszcze kilka miesięcy. Wiadomo jednak już teraz, że władze gminy wybrały operatora świadczącego usługi rowerowe do końca 2023 roku.

Gmina Grodzisk Mazowiecki podpisała umowę z firmą Nextbike Polska S.A. z Warszawy. Spółka wyceniła swoje usługi na kwotę 742 575,60 zł brutto.

Do postępowania przetargowego ogłoszonego przez gminę Grodzisk Mazowiecki zgłosił się tylko jeden podmiot. Spółka Nextbike Polska S.A. zaproponowała warunki dogodne dla zamawiającego, włącznie z ceną za świadczenie usług.

Firma Nextbike Polska S.A. w ramach umowy z gminą Grodzisk Mazowiecki będzie zarządzać i bieżąco utrzymywać system bezobsługowej wypożyczalni rowerów GRM. Ponadto mają być świadczone usługi m.in.: konserwacje, zgłaszanie zamawiającemu i właściwemu podmiotowi awarii oprogramowania, które muszą być usunięte w ramach gwarancji.

Umowa z nowym operatorem będzie obowiązywała do niedzieli 31 grudnia 2023 roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.