Oni zostali posłami z naszego okręgu

Wybory

Prawie dobę po zakończeniu głosowania Państwowa Komisja Wyborcza podała ostateczne wyniki niedzielnych wyborów parlamentarnych. Mandat w naszym okręgu zdobył m.in. pochodzący z Pruszkowa Zdzisław Sipiera.

W okręgu nr 20, do którego należą powiaty pruszkowski i grodziski do podziału było 12 mandatów poselskich. Połowa z nich trafi do kandydatów z listy PiS. Są to: Mariusz Błaszczak, Anita Czerwińska, Dominika Chorosińska, Dariusz Olszewski i pochodzący z Pruszkowa Zdzisław Sipiera.

Czworo posłów z naszego okręgu reprezentować będzie barwy Koalicji Obywatelskiej. Do zasiadania w ławach poselskich mogą szykować się Kinga Gajewska, Jan Grabiec, Maciej Lasek i Paweł Zalewski.

Jeden mandat trafia do kandydatki PSL, Bożeny Żelazowskiej. Posłem z naszego okręgu wybrano także Andrzeja Rozenka z listy SLD.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 32

32 odpowiedzi na “Oni zostali posłami z naszego okręgu”

 1. niepodległościowiec pisze:

  Niech nikt nie mówi o rozdawnictwie 500 plus, to jest zwrotnictwo. Władza , która zwraca pieniądze zasługuje na poparcie a POgarda może sobie pomarzyć o władzy bo następna dekada będzie należała do PIS. Na wywyższaniu się i POgardzie do mniej zarabiających kapitału politycznego się nie zbuduje , można najwyżej skończyć na śmietniku historii. Wysokie zarobki niektórych zwolenników POgardy i wyższe wykształcenie nie świadczą o mądrości i klasie człowieka. Wysokie IQ też nie świadczy o mądrości. Ponadto prawdziwa elita popiera PiS, zwolennicy postmodernizmu niech sobie popierają liberalno lewicową i postkomuszą platformę.

 2. raudik pisze:

  Apel do KPP Pruszków.
  Wszystkim posłom i senatorom proszę wręczać MANDATY.

 3. Zbikowianin stary pisze:

  Pan Zdzisław Sipiera jest ważniejszy od Kościuszki. Jego plakat wyborczy zawisł nad świętym dla Żbikowian popiersiem. Nawet jeśli nie wiedział o tej profanacji , to gdyby miał honor podał by się do dymisji czyli zrezygnował z mandatu i z funkcji.
  Czekam panie Wojewodo !!!

  • Zed pisze:

   Sarkazm pierwsza klasa. Ale następnym razem może coś mniej wkręcającego bo wielu uwierzy.

   • paca pisze:

    Chyba nie rozumiesz znaczenia słowa sarkazm. Nie mogę się go tu dopatrzeć. I w co tu wierzyć lub nie ? Wisiał ten plakat na Kościuszką czy nie ? A zatem prawda albo fałsz.

    • Zed pisze:

     „by się podał do dymisji czyli zrezygnował z mandatu i z funkcji” za plakat wyborczy ;). Ta nowocześnie totalna opozycja straciła rozum i to było już wcześniej ale teraz widzę, że i poczucie rzeczywistości.

     • paca pisze:

      No bo rzeczywistość jest taka że członkowie PiS konsekwencji (przykrych) nie ponoszą. Więcej – ich własny elektorat nagradza ich zwiększonym poparciem za czyny za które inni wylatują z czynnego życia politycznego.

 4. paca pisze:

  Gratulacje dla wszystkich wybranych którzy walczyli uczciwie, skromnymi środkami, bez wykorzystywania nieswoich funduszy, lokalnych struktur i zależności personalnych.
  Gratulacje dla mieszkańców, zwłaszcza Podkowy i Michałowic.

  • Zed pisze:

   Ale żeby tak Kini wypominać. Oj nieładnie, nieładnie

   • paca pisze:

    Twój pryncypał wykorzystał chyba wszystko co się dało. Cały region w „sipierach”. Szkołę otworzyli ponownie żeby mógł być podziwiany na froncie WPR w czasie ciszy wyborczej. Łaskawie uwzględnili. Starzyńskiego inicjatora. Miał 1 ujęcie , za to na 5 zdjęć Sipiera był 5 razy. Już myślałem że może akurat w piątek uratuje wózek z dzieckiem spod kół samochodu albo wyniesie staruszkę z pożaru.

 5. kk pisze:

  chorosynska posłem haha na dzieciaki już kasy nie starcza z pięcioro chyba ma to jeszcze malo pincet plus????

 6. ASWA pisze:

  A gdzie mandat dla konfederacji? Wreszcie prawdziwie polska partia

 7. mosiek pisze:

  możne się dowie(Dominika Chorosińska) ilu posłów jest w sejmie. Żenada, kto nami będzie rządził

  • paca pisze:

   Co za wazelina. Publicznie, bez wstydu. Tylko w PiS takie rzeczy.
   Ten kierownik referatu ktory nic nie umie i nic nie robi to ty ?
   – Ale który ? pytasz.
   No tak, jest was trochę.

   • Zed pisze:

    Jeżeli nie wiesz, to się nazywa ogłada czy też kod kulturowy. I zdecyduj się gdzie pracuję. Albo może nie, próbuj dalej. Dużo z tego śmiechu i radości 🙂

 8. Ups pisze:

  Żałoba. Pruszków utonął w kloace. Siepiera razy dwa! Co Wy zrobiliście!?

 9. XYX pisze:

  Gratulacje, Panie Zdzisłaiwe!!! Zasługuje Pan na mandat jak rzadko który polityk.

 10. Anonim pisze:

  Znowu pomijacie Pihowicz. Jakaś cenzura czy co?

 11. paca pisze:

  Dlaczego na zdjęciu jest akurat Zdzislaw Sipiera ? Jak wygląda wiedzą już wszyscy mieszkańcy regionu. Także ci którzy skaczą i fruwają.

  • Zed pisze:

   A dlatego znawco, że jako jedyny z Pruszkowa został posłem IX kadencji Sejmu

   • abcd pisze:

    K. Gasiuk-Pihowicz mieszka w Pruszkowie. Startowała z Siedlec, bo tam ją wystawiło kierownictwo partii. Zdobyła tam 34 tys. głosów, a Sipiera, taki rodowidy Pruszkowiak, na swoim terenie zdobył raptem 8 tys. i ledwo dostał mandat. Dla człowieka tak rozpoznawalnego w regionie, obecnego w lokalnej polityce od prawie 30 lat, będącego w ostatnich latach na eksponowanym stanowisku wojewody, tak niski wynik to wstyd.

   • paca pisze:

    To może trzeba było się ograniczyć do swojej ulicy albo tylko bloku wazelino ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły