Okradli znajomych, usłyszeli zarzuty

Piastów

W sobotę policjanci z piastowskiego komisariatu zatrzymali parę 36-latków, którzy okradli swoich znajomych. Co więcej mężczyzna miał przy sobie amunicję.

Funkcjonariusze z piastowskiej komendy zostali wezwani na poranną interwencję. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w domu pokrzywdzonych miało dojść do kradzieży. Po dotarciu na miejsce mundurowi ustalili, że u mieszkańców Piastowa od ponad tygodnia przebywają znajomi. Para miała właśnie wyjechać, gdy okazało się, że z portfela pokrzywdzonego zginęły pieniądze.

Mężczyzna zawiadomił policję. Jego znajomy w obawie przed policją przyznał, że ma przy sobie amunicję. Oddał ją koledze „na przechowanie”. – Czynności mundurowych doprowadziły do dokładnego ustalenia przebiegu zdarzenia. Okazało się, że 36-latka znajoma pokrzywdzonych, wyjęła pieniądze z portfela i schowała je w łazience. Para 36-latków została zatrzymana, pieniądze wróciły do właściciela, a amunicja została zabezpieczona – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Sprawa zabezpieczonej amunicji trafiła do prokuratury, gdzie 36-latek usłyszał zarzut jej posiadania. Kobieta jeszcze w sobotę usłyszała zarzut kradzieży pieniędzy, do którego się przyznała i dobrowolnie poddała karze. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności, za posiadanie amunicji do 8 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Okradli znajomych, usłyszeli zarzuty”

 1. Calowali go po butach pisze:

  Co za szczury, bez zasad, bez honoru – ludzkie smiecie! Goscisz takich, karmisz, przyjmujesz pod dach, w dodatku w trudnych czasach, a te szumowiny cię okradaja! Pewien zespół muzyczny poczynil kiedyś utwór „people =shit”.to dla was!

 2. zdenek smetana pisze:

  Lepszy sort w działaniu

 3. renifer lopez pisze:

  Gang Olsena

 4. Tubylec pisze:

  Piastów to stan umysłu……

 5. Dyzio pisze:

  Ot gangusy piastowskie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły