Okradła sklep, w którym pracowała

Raszyn

Dzielnicowi z Raszyna zatrzymali kobietę, która miała ukraść produkty ze sklepu, w którym pracowała. Mundurowym udało się odzyskać przedmioty o wartości 500 zł.

Policjanci z Raszyna otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w centrum handlowym w Jankach, złapano złodziejkę. Okazało się, że pracownica sklepu z markową odzieżą od wrześnie 2020 r do marca bieżącego roku okradała sklep. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na 2000 zł.

32-letnia kobieta została zatrzymana. – Podczas przeszukania jej pojazdu ujawniono kilkanaście sztuk odzieży, które stanowiły własność właściciela sklepu. Wartość odzyskanych rzeczy oszacowano na kwotę ponad 500 zł – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Po zebraniu materiału dowodowego, funkcjonariusze z Raszyna przedstawili zatrzymanej zarzut kradzieży mienia, do którego kobieta się przyznała.

Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Okradła sklep, w którym pracowała”

  1. Darek pisze:

    Ukrainki są cudowne!!!!!!!!!!!!!!!! Kochające, zadbane, mają poczucie humoru, Już daaawno daawno temu straciłem szacunek do polek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły