Okradł sąsiadkę

Region

Funkcjonariusze z Pruszkowa zatrzymali Grzegorza W., który okradł swoją sąsiadkę. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

We wtorek pruszkowscy policjanci otrzymali informacje o kradzieży. Z przekazanych danych wynikało, że po południu jedną z mieszkanek ulicy Stalowej odwiedził sąsiad. Mężczyzna zapytał czy sąsiadka nie ma do odsprzedania alkoholu. Gdy kobieta zaprzeczyła, Grzegorz W. poprosił o możliwość obejrzenia telewizji. Kobieta zgodziła się, po czym zaprosiła 50-latka do mieszkania.

Grzegorz W. zaczął oglądać telewizję, a właścicielka mieszkania poszła spać. Gdy obudziła się po kilku godzinach, sąsiada już nie było. Początkowo nic nie wskazywało na to by została okradziona. Jednak, gdy zajrzała do barku po leki zauważyła, że nie ma schowanych w nim pieniędzy. Po tym odkryciu zadzwoniła na policje, zgłaszając kradzież 400 złotych.

Policjanci, którzy dotarli na miejsce postanowili sprawdzić czy Grzegorz W. jest w swoim mieszkaniu. 50-latek był nietrzeźwy i miał prawie 3 promile alkoholu we krwi. Mężczyzna został przewieziony na komendę i umieszczony w policyjnych pomieszczeniach. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kradzieży, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.