Okradł salon optyczny. Trafił w ręce policji

Grodzisk Maz.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych opublikowane zostały zdjęcia z monitoringu, na których widać jak nastolatek w jednym z salonów optycznych w Grodzisku Mazowieckim kradnie oprawki od okularów. 19-latek trafił już w ręce policji.

Właścicielka salonu ostatecznie sprawę kradzieży zgłosiła na policję. Grodziscy kryminalni od razu zabrali się do pracy. I po przejrzeniu nagrań z kamer monitoringu szybko wytypowali potencjalnego złodzieja.

Okazało się, że 19-latek mieszka w Warszawie. Nastolatek nie spodziewał się porannej wizyty policjantów. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli jedną parę skradzionych oprawek.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży mienia, którego wartość została określona na około 1800 złotych. 19-latek przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Za dokonanie tego czynu grozi mu teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności – informuje asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.