Ogród matki i dziecka w Podkowie

Podkowa Leśna

Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu placu zabaw. Niebawem wykonane będą elementy drewniane. Prace prowadzone są pod nadzorem konserwatora zabytków.

Dobra wiadomość dla dzieci i rodziców z Podkowy Leśnej i okolic. Plac zabaw w otoczeniu przyrody pięknieje z każdym dniem. Z pewnością wiele dzieci i rodziców z Podkowy nie mogą doczekać się zakończenia prac. Jeszcze wiosną tego roku w ogrodzie matki i dziecka w Podkowie Leśnej zamontowano nowe urządzenia zabawkowe. Od tamtego momentu wiele zmieniło się na terenie placu zabaw. Obecnie trwa kolejny etap prac w ogrodzie matki i dziecka w Podkowie Leśnej.

W ramach inwestycji robotnicy wykonują ścieżki drewniane oraz układają deski tarasowe i posadowią plac drewniany w ogrodzie. Budowlańcy realizują przedsięwzięcie pod nadzorem inspektora prac w terenach zieleni.

Robotnicy prowadzą inwestycję zgodnie z wytycznymi mazowieckiego wojewódzkiego konserwatora zabytków.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.