Oficjalne otwarcie grodziskiej tężni już w niedzielę

Grodzisk Maz.

Grodzisk Mazowiecki to kolejna po Pruszkowie, Piastowie i Nadarzynie gmina, w której powstała tężnia. Obiekt powstaje w Parku Skarbków od 19 czerwca będzie służył mieszkańcom.

Grodziska tężnia została wybudowana w północnej części Parku Skarbków w sąsiedztwie fontanny. Tężnia ma aż osiem metrów wysokości i w całości została wykonana z drewna. Tężnia jest wyposażona w instalację obiegu solanki. Teren wokół tężni również został odpowiednio zagospodarowany. Pojawiły się tu alejki, oświetlenie, ławki oraz stojaki na rowery.

Otwarcie tężni zaplanowano na 19 czerwca i do tego będzie huczne. Oficjalne otwarcie tężni solankowej w Parku Skarbków będzie elementem imprezy „W Grodzisku Letnisku”. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 a wśród atrakcji znajdą się: koncert zespołu Ferajna Jastrzębskiego, pokazy gimnastyczne, kawiarenka wiedeńska, gry i zabawy parkowe, warsztaty biżuteryjne, pokazy cyklistów, koncert operetkowy i wiele innych!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.