Odzyskamy Twój podatek z Norwegii za 2016 r.

Region

Kwiecień to okres rozliczeń z fiskusem i to nie tylko w Polsce. Jeśli w 2016 r. pracowałeś w Norwegii to my pomożemy odzyskać ci nadpłacony tam podatek.

Od 4 kwietnia na stronie altinn.no dostępne są nasze wstępne rozliczenia podatkowe (selvangivelse). Na złożenie oświadczenia podatkowego masz czas do 30 kwietnia, ale ten termin można przedłużyć nawet do końca maja.

Jeśli chcesz odzyskać nadpłacony w Norwegii podatek, ale nie wiesz jak to zrobić skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące rozliczenia podatku za ubiegły rok. Aby ułatwić kontakt wydłużamy czas pracy naszej infolinii. Nasi doradcy będą do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 21.00.

Jeśli chcesz rozliczyć się z norweskim fiskusem za naszym pośrednictwem prześlij do nas dokumenty potrzebne do rozliczenia. Zweryfikujemy czy wszystkie informacje potrzebne są kompletne i przygotujemy zeznanie podatkowe.

Jeśli masz pytania dotyczące Selvangivelse 2016 zadzwoń i dowiedz się jakie odliczenia będą przysługiwać właśnie Tobie! +47 967 20 782 lub+48 660 585 596 e-mail: pomocwurzedach@gmail.com.

Znajdziecie nas również na Facebooku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.