Grodzisk: Odśnieżanie trwa

Region

Powiatowy Zarząd Dróg oraz Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim usilnie walczą z zalegającym na drogach śniegiem.

Sytuacja na drogach powiatowych w powiecie grodziskim jest na bieżąco kontrolowana. – Na ulicach pracują trzy samochody do odśnieżania. Dodatkowo wysłaliśmy sprzed do odśnieżania chodników – poinformowała nas jedna z pracownic Powiatowego Zarząd Dróg. – Staramy się jak najszybciej usunąć zalegający śnieg, ale nie jest to łatwe – dodaje.

Również Zakład Gospodarki Komunalnej z Grodziska Mazowieckiego stara się usunąć śnieg z ulic i chodników. – Na ulicach miejskich i gminnych pracują obecnie 3 samochody. Część naszych ulic jest gruntowa, dlatego sprzęt zamontowany jest na 4 ciągnikach, które również wyjechały w teren – podkreśla Edward Wodnicki, kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim. – Wysłaliśmy dodatkowo 4 małe ciągniki, które mają odśnieżyć chodniki. Ekipom towarzyszy również sprzęt umożliwiający zebranie zgarniętego śniegu – dodaje.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.