Odpowiedzą za kradzieże perfum

Piastów

Policjantki z pruszkowskiej „patrolówki” zatrzymały dwóch 31-latków, którzy dokonali kilku kradzieży w jednej z drogerii w Piastowie. Obaj usłyszeli zarzuty, do których się przyznali i dobrowolnie poddali karze. Mężczyźni odpowiedzą za kradzież, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 31 maja po godzinie 19.00 dyżurny pruszkowskiej komendy otrzymał informację, o parze ujętej na kradzieży perfum w jednej z piastowskich drogerii. Policjantki na miejscu ustalili, że kobieta dokonała kradzieży perfum za 400 zł, za co została ukarana mandatem karnym. Towarzyszący jej 31-letni mężczyzna został rozpoznany przez pracowników ochrony jako sprawca wcześniejszych kradzieży perfum, do których doszło w styczniu i na początku maja.

Jednocześnie funkcjonariuszki otrzymały informację, że przed sklepem znajduje się jeszcze jeden mężczyzna, który wspólnie z 31-latkiem dokonał tych kradzieży. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu.

 

Dochodzeniowcy z Piastowa zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyznom 3 zarzutów kradzieży, działając wspólnie i w porozumieniu.

Podejrzani przyznali się do popełnionych czynów i dobrowolnie poddali karze. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie. Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Pruszków

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Odpowiedzą za kradzieże perfum”

  1. olo pisze:

    mogli im połamać ręce przy zatrzymaniu . Powinno się podawać wizerunek i dane personalne do wiadomości społeczenstwa żeby było wiadomo kto jest śmieciem i złodziejem !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły