Odpowie za kradzież… sedesu

Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie włamania do nowo budowanego domu. W mieszkaniu 41-latka znaleziono skradziony z budowy sedes.

Za przywłaszczenie tego elementu wyposażenia toalety i włamanie rabusiowi grozi kara nawet 10 lat więzienia. – Podczas czynności wykonywanych w sprawie zgłoszonego włamania do domu, grodziscy policjanci wpadli na trop osoby, która mogła mieć związek z tym przestępstwem. Funkcjonariusze natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Podczas przeszukania zabezpieczyli nowy sedes, który był w wykazie rzeczy skradzionych z domu – informuje grodziska komenda powiatowa.

Mężczyzna na widok policjantów stracił rezon i opowiedział co zrobił. – 41-latek został zatrzymany. Mężczyzna przyznał się, że sedes pochodzi z okradzionego domu i nie zdążył go jeszcze zamontować. Inne zabrane rzeczy miały być już sprzedane. Grzegorz K. usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem – wyjaśniają grodzicy funkcjonariusze.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.