Oddaj krew i wymień książkę

Region

W trakcie festiwalu Rock Piknik odbędzie się II edycja pruszkowskiego Motoserca. Każdy chętny będzie mógł oddać krew, a miłośnicy książek będą mieli możliwość wymienić się przeczytanymi już lekturami.

Już 16 kwietnia na stadionie Znicza będziemy mogli posłuchać amatorskich zespołów rockowych, które będą prezentować się podczas Rock Pikniku. Jednak występy artystyczne to nie jedyne atrakcje przygotowane w ramach festiwalu. Wszyscy chętni będą mogli oddać krew w II edycji Motoserca. W godzinach 10.00 – 13.00 na krwiodawców będzie czekał specjalny ambulans.

Kolejną atrakcją będzie „Dziecięcy Zaułek Motoserca”, który przygotowało Stowarzyszenie 5plus i Szkoła Podstawowa nr 2 we współpracy z Punktem Metodycznym. W zaułku miłośnicy książek będą mogli wymienić się przeczytanymi pozycjami oraz obejrzeć wystawę książek napisanych własnoręcznie przez dzieci.

Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ksiązką „Akademia bezpiecznego zachowania” autorstwa Doroty Rybarczyk i Piotra Deputowskiego. Na najmłodszych będą czekać liczne gry i konkursy o tematyce bezpieczeństwa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.