Od środy grodziski OPS w nowym miejscu

Grodzisk Maz.

Dziś mogą wystąpić utrudnienia w obsłudze klienta. Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim przenosi się do nowej lokalizacji przy ul. Bairda 38A.

Z racji tego, że remont lokalu przy ul. Bairda zakończył się, można rozpocząć przeprowadzę OPS-u z wysłużonego budynku przy ul. 11 Listopada. Zmiana lokalizacji była zapowiadana już od pewnego czasu. Teraz stała się faktem. W dniu dzisiejszym wystąpią utrudnienia związane z obsługą klienta. Jednak jest to dzień wewnętrzny, którym pracownicy raczej nie spotykają się z podopiecznymi. W każdym razie, od środy wszystko wróci do normy.

Co ważne, dział świadczeń rodzinnych pozostanie w tej samej lokalizacji, jak dotychczas, czyli przy ul. Składowej 5.

Taka sytuacja utrzyma się do czasu wybudowania nowego budynku dla urzędu miejskiego, który powstaje tuż obok Willi Niespodzianki. A co z tym wspólnego urząd? Gdy ten przeniesie się do nowej lokalizacji, w starej – przy ul. Kościuszki ma mieścić się siedziba OPS-u. Z racji tego, że na nową siedzibę urzędu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, zdecydowano się tymczasowo przenieść OSP na ul. Bairda.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.