Od północy cisza wyborcza w Nadarzynie

Nadarzyn

W najbliższą niedzielę w Nadarzynie odbędą się przedterminowe wybory wójta gminy. Od północy z piątku na sobotę zacznie obowiązywać cisza wyborcza, czyli zakaz agitacji na rzecz któregokolwiek z kandydatów.

O stanowisko wójta gminy po śmierci wieloletniego włodarza Janusza Grzyba powalczą dwaj kadydaci. Pełniący obecnie funckję komisarza Dariusz Nowak i Dariusz Zwoliński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu.

Zacięta kampania wyborcza kończy się dziś o północy. Nie brakowało w niej emocji, wzajemnych oskarżeń, ale też spotkań z mieszkańcami i wielu obietnic. O tym, komu udało się przekonać do siebie mieszkańców przekoanmy się już wkrótce.

Naszym czytelnikom przypominamy, że rozpoczynająca się cisza wyborcza oznacza nie tylko zakaz rozwieszania plakatów, prowadzenia bezpośredniej agitacji na rzecz danego kandydata, ale obowiązuje także w internecie. Dlatego od północy z piątku na sobotę do zakończenia głosowania w niedzielę na portalu WPR24.pl nie będą publikowane komentarze, które mogłyby naruszyć zasady ciszy.

Lokale wyborcze będą otwarte w niedzielę od godz. 7.00 do 21.00. Komisje wyborcze mieszczą się  w pięciu punktach na terenie gminy w: Szkole Podstawowej w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4), NOK-u (pl. Poniatowskiego 42), OSP (ul. Warszawska 15), Szkole Podstawowej w Ruściu (ul. Osiedlowa), Przedszkolu Publicznym w Młochowie (ul. Źródlana 1).

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.