Od jutra utrudnienia na ul. Żyrardowskiej

Grodzisk Maz.

10 lipca rozpoczną się utrudnienia na drodze wojewódzkiej 719 w Grodzisku Mazowieckim. Związane są one z remontem nawierzchni jezdni.

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich zaplanował remont 500-metrowego odcinka ulicy Żyrardowskiej w Grodzisku Mazowieckim. Mowa tutaj o fragmencie od ul. Wólczyńskiej do Nadrzecznej, czyli mniej więcej od kościóła św. Anny do skrzyżowania w pobliżu stacji paliw Orlen.

Utrudnienia wystąpią od jutrzejszej środy i potrwają do piątku (12 lipca). Jednak w przypadku złych warunków atmosferycznych utrudnienia mogą wydłużyć się do połowy przyszłego tygodnia…

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Od jutra utrudnienia na ul. Żyrardowskiej”

 1. Obwodnica pisze:

  Czy ktoś wie na jakim etapie jest zachodnia obwodnica Grodziska Mazowieckiego? Informacja miała być na przełomie czerwca i lipca.

  • Obwodnica będzie w przyszłości pisze:

   Ale czerwca i lipca którego roku?

   • Anonim pisze:

    Tego roku. Media chyba całkowicie olały ten temat.

 2. Grabarz pisze:

  W naszej narodowo socjalistycznej ojczyźnie nie ma żadnych utrudnień ani złych warunków atmosferycznych. Musimy przeciwdziałać propagandzie kapitalistycznych imperialistów z Unii Europejskiej. To oni chcą, aby polskie kury przestały się nieść, a krowy dawać mleko. To oni planują zrzucić stonkę na uprawy polskiego chłopa. Wreszcie to oni spekulują, doprowadzając do ruiny najpolskiego robotnika. Oglądajcie TVP, słuchajcie disco polo, a rewolucja zwycięży. Jesteśmy już blisko prawdy!

  • PiS = PRL Bis pisze:

   W punkt. Kaczyński jak Gomółka, Morawiecki jak Gierek. PiS = PRL Bis. Niedługo wprowadzą kartki na mięso oraz talony na samochody (dla Szydło bo jej się wszystko należy). PiS się sam wyżywi, a my wszyscy za to zapłacimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły