Od 16 września zamykają ważne skrzyżowanie

Pruszków

Uwaga kierowcy! Od 16 do 30 września z ruchu wyłączone zostanie skrzyżowanie ulic Błońskiej i Biskupickiej.

Utrudnienia na wspomnianej krzyżówce są związane z budową tunelu pod torami PKP w ciągu ulicy Działkowej. Zamknięcie potrwa dwa tygodnie, a kierowcy i mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Objazd do ulicy Południowej został wytyczony ulicami Przejazdową, Promyka i Robotniczą. Natomiast objazd do ulicy Groblowej poprowadzono ulicami Promyka i Przejazdową.

Kierowcom radzimy patrzeć na oznakowanie, by nie zbłądzić.

 

*Aby obejrzeć mapkę w pełnej rozdzielczości należny najechać kursorem na obrazek. Kliknąć prawym klawiszem myszy i otworzyć obrazek w nowej karcie. 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 17

17 odpowiedzi na “Od 16 września zamykają ważne skrzyżowanie”

 1. viggen pisze:

  W Pruszkowie nie ma skrzyżowania ulic Błońskiej i Biskupickiej. Najbliższa ulica Biskupicka znajduje się w Brwinowie. W sumie dobrze, że nie we Wrocławiu.

 2. Inka pisze:

  zamieszczajcie mapki też przy innych okazjach jak mówicie o drogach, remontach – przydały by się też mapki ilustrujące TRASY autobusów komunikacji miejskiej. Do Pruszkowa sprowadza się wiele osób, nie każdy jest zaznajomiony ze wszystkimi uliczkami i nazwami przystanków…

 3. Leon pisze:

  Gdzie jest skrzyżowanie ulic Błońskiej i Biskupickiej?

 4. Anonim pisze:

  Nie można powiększyć mapki na tablecie i telefonie. Podajcie link to większego zdjęcia.

 5. fiubździu pisze:

  zamieszczacie różne mapki, objazdów, plany tras komunikacyjnych tylko dlaczego nikt nie pomyślał o tym , by je można było POWIĘKSZYĆ !

  • Anna Zwolińska pisze:

   Zachęcamy do uważnego przeczytania tekstu. Tuż nad mapką – adnotacja z gwiazdką i tekst kursywą – jest przedstawiona instrukcja jak powiększyć mapkę.

   • Anonim pisze:

    I już nieprawda. Nie da się tego zrobić na tablecie i telefonie. Zamiast wstawiać durne gwiazdki podawajcie linka do większej rozdzielczości.

    • Wilku starszy pisze:

     Co wy pieprzyta obywatele???!!!! U mnie działa i wszystko jest ok!! Pani Aniu, proszę się nie przejmować durny mi komentarzami podludzi!

     • Anonim pisze:

      Widzę, że Wilku to typowy wyborca PiS. Już dzieli na lepszych i gorszych. Użytkowników telefonów i tabletów nazywa podludźmi.

     • X pisze:

      @Wilku powiększenie mapki na telefonie lub tablecie powoduje występowanie strasznej pikselozy bo rozdzielczość mapki jest za mała… Kolejny raz pokazujesz brak jakichkolwiek kompetencji do wypowiadania się na jakikolwiek temat! Skorzystam z twojego durnego powiedz ka, bo jak widać nic innego do ciebie nie taciera, także… Paszel won! Podludziu ty!

     • Wilku Starszy pisze:

      Milcz podszywie i nie obrazaj ludzi pod moim nickiem.
      Parszywy wasaty frustracie zyciowy.

     • Siekiebonbo0n pisze:

      Ten Wilku starszy to pewnie jakiś pryszczaty gimbus bo już od paru lat go niesamowicie cieszy pisanie „Milcz podszywie” albo może pacjent z Tworek walczący ze schizofrenią. Prędzej to drugie

   • Art pisze:

    To nie rok 1991. Zamiast pisać beznadziejne instrukcje, jak powiększyć obrazek, polecam pani zobaczyć, jak to wygląda na innych stronach .i.

    • Anonim pisze:

     Albo spróbować sprawdzić samemu/samej. Niestety jakość artykułów na WPR24 spada z dnia na dzień.

 6. Anonim pisze:

  Szkoda, że nie zrobili najpierw nowego odcinka Bryły do Robotniczej. Do szczęścia brakuje nakładki z warstwy ścieralnej, malowania (w sumie kilka dni) oraz zabezpieczeń by w razie czego samochody nie powpadały do tunelu (brakuje barierek ochronnych). Poza tym wszystko idzie bardzo sprawnie. Brawa dla podwykonawcy (Efekt).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły