Obudź w sobie filmowca

Podkowa Leśna

Trwa konkurs filmowy organizowany przez Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

CKIO w Podkowie Leśnej zorganizował konkurs „Nakręcona Podkowa” dla młodych podkowiańskich filmowców. Mogą uczestniczyć w nim dzieci i młodzież do 18 roku życia. Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie powinien nakręcić film o ulubionych oraz ciekawych miejscach w Podkowie Leśnej.

Aby zgłosić film do akcji „Nakręcona Podkowa” należy wysłać wypełniony formularz konkursowy i zgody od opiekunów oraz nagrany film w postaci odnośnika do serwisu hostingowego z możliwością pobrania pliku na adres mailowy: info@ckiopodkowa.pl.

Organizatorzy przygotowali atrakcyjną nagrodę. Do wygrania bon o wartości 100 zł na zakupy w księgarni w Podkowie Leśnej.

Warunkiem udziału w konkursie jest uzyskanie zgody od rodziców bądź opiekunów prawnych małoletniego uczestnika.

Formularze zgód oraz regulamin konkursu „Nakręcona Podkowa” tutaj

Filmy konkursowe można zgłaszać do piątku 15 stycznia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.