Obrabowali kantor w C.H. Maximus

Region

Walutę o wartości prawie pół miliona złotych ukradli trzej bandyci z kantoru w Centrum Handlowym Maximus. Mimo policyjnej obławy sprawców nie udało się zatrzymać.

W środę około godziny 16.00 do kantoru w jednym z centrów handlowych w Nadarzynie doszło do napadu. Dwóch zamaskowanych mężczyzn obezwładniło pracownika placówki i zabrało pieniądze. Z policyjnych ustaleń wynika, że bandyci byli uzbrojeni, ale broni użyli jedynie do zastraszenia.

Tuż po kradzieży wybiegli z hali i wsiedli do samochodu marki audi, w którym czekał kierowca. Podczas ucieczki bandyci spowodowali kolizje z dwoma innymi pojazdami. Po tym zdarzeniu sprawcy uciekli do lasu.

Policja zorganizowała obławę w okolicach Lasu Sękocińskiego. Do akcji włączony został również śmigłowiec (na zdj.). Przez prawie dwie godziny ruch na al. Katowickiej oraz drodze 721 był sparaliżowany.

Policja apeluje o kontakt do świadków napadu. Całe zdarzenie zostało również zarejestrowane przez kamery monitoringu w centrum handlowym.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.