Objawienie w Pruszkowie?

Pruszków

Na ścianie banku przy ul. Chopina w Pruszkowie pojawiła się twarz. Mieszkańcy twierdzą, że postać przypominała Jezusa.

Jak podaje portal metrocafe.pl, do objawienia miało dojść w niedzielne przedpołudnie. Bank w tym czasie był zamknięty, jednak przechodnie zwracali uwagę na rysy pojawiające się na ścianie budynku. Wiele osób twierdziło, że to twarz Jezusa.

Na ścianę banku przy ul. Chopina padały promienie słońca, w które wmieszał się cień gałęzi. Z tego połączenia utworzyła się twarz. Obraz przedstawiał duży nos i kształt oczu. Kilka osób zdecydowało się zrobić zdjęcie portretu.

Pada pytanie, czy na ścianie banku faktycznie pojawiła się twarz Jezusa? Trudno znaleźć jakiekolwiek wyjaśnienie. Bank jest placówką jakich wiele w Pruszkowie i w innych miejscach kraju. Jednak 30 stycznia 2015 roku doszło do napadu na placówkę. Około 18.00 złodzieje weszli do banku i zażądali pieniędzy od kasjerki. Po całej akcji napastnicy zniknęli bez śladu.

Mieszkańcy żartowali, że nastąpił ciekawy zbieg okoliczności. Do napadu doszło w czasie, gdy mieszkańców budynku, w którym mieści się bank z kolędą odwiedzali księża.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.