O włos od zderzenia

Kolej

Niewiele brakowało a podróżni Warszawskiej Kolei Dojazdowej trzeci dzień z rzędu musieliby zmagać się z utrudnieniami. W rejonie przystanku osobowego Warszawa Salomea ciężarówka osunęła się z drogi na torowisko.

W środę na linii WKD doszło do śmiertelnego potrącenia. W czwartek z powodu uszkodzenia kabla teletechnicznego pociągi musiały kursować z ograniczoną prędkością. 

W piątek około godz. 9.00 podróżni, którzy oczekiwali na pociąg WKD byli świadkami niecodziennego zdarzenia. Ciężarówka prawie zderzyła się z kolejką. – Nie było wypadku. Ciężarówka nie wpadła na torowisko, a osunęła się z jezdni. Początkowo były podejrzenia, że pociągi nie będą mogły przejechać bowiem samochód znajdował się praktycznie na skrajni. Okazało się jednak, że składy mogą bezpiecznie przejechać obok – poinformował nas Krzysztof Kulesza, rzecznik prasowy Warszawskiej Kolei Dojazdowej. 

Ruch na linii WKD odbywa się bez utrudnień, a ciężarówka została już usunięta. 

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.