Nożownik z ul. Chopina zatrzymany

Pruszków

W czwartek rano pruszkowska policja zatrzymała Krystiana M., podejrzewanego o atak nożem na mieszkańca kamienicy przy ul. Chopina w Pruszkowie.

Mężczyzna poszukiwany był od niedzieli wieczorem. Przypomnijmy, że doszło wówczas do ataku nożem na młodego mieszkańca kamienicy. Ranny trafił do szpitala. Jego stan nadal określany jest jako poważny.

Krystiana M. przez kilka dni poszukiwała policja, a także internauci i mieszkańcy ul. Chopina, którzy organizowali nawet specjalne obywatelskie patrole. – Obawiamy się o swoje bezpieczeństwo. Nie wiemy do czego ten chłopak może być jeszcze zdolny – mówiła nam niedawno jedna z mieszkanek kamienicy.

Mieszkańcy mogą już spać spokojnie. Mężczyzna jest w rękach policji. – Podejrzany został zatrzymany w czwartek rano na terenie Pruszkowa. Pozostaje do dyspozycji prokuratury, jeszcze dziś z jego udziałem zostaną przeprowadzone czynności procesowe – mówi nam mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Pruszkowska policja nie ujawnia okoliczności zatrzymania Krystiana M, ani szczegółów postępowania na tym etapie.

Sprawę będziemy śledzić.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.