Nowy TBS przy Mickiewicza

Pruszków

Popularne TBS-y to alternatywa dla wynajmu mieszkania lub kupna własnego mieszkania. Już niebawem nowy budynek wyrośnie przy ul. Mickiewicza. Wystartował przetarg na budowę.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Zieleń Miejska pod koniec kwietnia ogłosiło przetarg na budowę budynku wielorodzinnego przy ul. Mickiewicza na pruszkowskim Żbikowie. Do zbudowania będzie czterokondygnacyjny blok o powierzchni zabudowy 209 metrów kwadratowych z garażami o powierzchni 129 metrów kwadratowych. W budynku znajdzie się 9 mieszkań dwupokojowych.

Dodatkowo wykonawca będzie musiał zagospodarować teren wokół budynku oraz wyposażyć w elementy takie jak numer budynku czy uchwyty na flagi. Cały budynek będzie monitorowany.

Na oferty od wykonawców TBS Zieleń Miejska czeka do 18 maja. Na realizację zadania wykonawca ma prawie półtora roku od dnia podpisania umowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Nowy TBS przy Mickiewicza”

 1. 🤣😂🤣😂 pisze:

  Współczuję tym co tam będą mieszkać i płacić ogromne czynsze pierwszej zimy zobaczą co to jest Żbików jak z naprzeciwka z Narodowej zaczną mieszkańcy palić w kopcichach 🤣😂 a latem patologia wyjdzie pić i drżeć mordy mieszkałem w tej okolicy ponad 15 lat to wiem co mówię (piszę) miłego mieszkania 😂🤣😂🤣

  • Ten obcy pisze:

   A teraz mieszkasz pewnie w luksusowych apartamentach przy ulicy stalowej 🤪🤪🤪🤪

 2. Anonim pisze:

  to szemrana forma własności , przewał nad przewałami , podobnie jak komunalkii budynki socjalne byle tylko kase wydać

 3. renata pisze:

  Brawo! uchodźcy z ukrainy będą mieli gdzie zamieszkać no chyba że tbs odmówi skromnej pomocy bliźnim w potrzebie ? w życiu nie uwierzę żeby taka potężna firma nie miałaby serca i możliwości ? pieniądze to nie wszystko chyba że się mylę?… zarządco naszych budynków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły