Nowy rozkład jazdy Pociągów KM

Region

PKP zaplanowało miłą niespodziankę dla pasażerów. Uwaga podróżni już na początku grudnia zmieni się rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Zmiany związane są z zaplanowanymi remontami na odcinkach PKP.

W niedzielę 13 grudnia 2020 roku zmieni się rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich. Wydłużone zostaną trasy niektórych pociągów. Zgodnie z założeniami pierwszy etap prac modernizacyjnych ma trwać od niedzieli 13 grudnia 2020 do soboty 13 marca 2021 roku. Niebawem rozpocznie się przebudowa stacji Warszawa Zachodnia. Pierwsza faza modernizacji ma trwać od niedzieli 13 grudnia do czwartku 31 grudnia 2020.

W ramach prowadzonych prac część połączeń zostanie odwołana. Niektóre pociągi będą kursowały przez stację Warszawa Centralna z pominięciem przystanków Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle oraz Warszawa Stadion. W poniedziałek 14 grudnia 2020, w godzinach wieczornych, nastąpi przerwa w ruchu na linii średnicowej podmiejskiej. Część pociągów będzie kursowało przez stację Warszawa Centralna, a niektóre rozpoczną i skończą bieg na przystanku Warszawa Wschodnia.

Na linii Warszawa – Skierniewice uruchomione będzie wieczorne połączenie z Warszawy Wschodniej (odjazd o godzinie 21.51) do Grodziska Mazowieckiego (przyjazd o godzinie 22.40) W godzinach porannych pociąg przyspieszony „Bolimek” będzie kursował w wydłużonej relacji Skierniewice – Warszawa Wschodnia.

To nie koniec niespodzianek dla pasażerów. W noworoczny piątek, 1 stycznia 2021 roku, ponownie zmieni się rozkład pociągów Kolei Mazowieckich.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowy rozkład jazdy Pociągów KM”

  1. WSC pisze:

    Najbardziej cieszy Bolimek :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły