Nowy rozkład jazdy od niedzieli

Kolej

W niedzielę, 11 czerwca, zmienia się rozkład jazdy Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej. Wielkiej rewolucji nie będzie, ale i tak warto sprawdzić czy nasz pociąg odjedzie o czasie.

Czego możemy się spodziewać? – W dalszym ciągu z powodu prac przy przebudowie przejść podziemnych, zamknięty będzie jeden tor dalekobieżny na odcinku Warszawa Włochy-Pruszków-Grodzisk Mazowiecki. Z tego powodu część pociągów dalekobieżnych będzie kursowała po torach podmiejskich, co spowoduje utrudnienia w ruchu linii S1 na całej trasie. W związku z tym, wybrane SKM S1 będą miały wydłużone postoje na stacjach Warszawa Zachodnia lub  Warszawa Wschodnia – informuje ZTM.

Od 26 czerwca do 2 lipca na stacji Warszawa Wawer będą prowadzone prace, które spowodują kilkuminutowe wydłużenie czasu przejazdu pociągów SKM i KM między Warszawą i Otwockiem.

Na linii skierniewickiej nadal trwać będzie remont odcinka między Warszawą Włochy a Grodziskiem Mazowieckim. Pociągi dalekobieżne będą kursować po jednym czynnym torze oraz po torach podmiejskich. Z tego powodu zmienią się godziny kursowania niektórych z nich.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.