Nowy radny wybrany

Milanówek

W niedzielę w Milanówku odbyły się wybory uzupełniające do rady miasta. Swojego reprezentanta wybrali mieszkańcy okręgu nr 9.

Uzupełnienie składu rady konieczne było po śmierci Henryka Dąbka, wieloletniego radnego i wiceprzewodniczącego rady miasta. W niedzielnych wyborach do walki o mandat stanęło dwoje kandydatów. Z ramienia KWW Projekt Milanówek Kinga Niedźwiecka-Reszczyk, KWW Razem dla miasta reprezentował Mateusz Konopka.

W okręgu numer 9 oddano w niedzielę 153 ważne głosy. 72 wyborców wskazało na Kingę Niedźwiecką-Reszczyk, 81 głosów zdobył Mateusz Konopka. I to on dołączy do grona miejskich rajców. Ślubowanie nowego radnego odbędzie się na najbliższej sesji rady, prawdopodobnie pod koniec sierpnia.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Nowy radny wybrany”

 1. jeżyk pisze:

  Nie podobała mi się pani Kinga. Jestem zadowolony, że radnym został pan Mateusz Konopka. Portki zawsze zwyciężają ze spódnicą. Powraca normalność.

  • Grabarz pisze:

   Nasza partia przywróci normalność w narodowo socjalistycznej ojczyźnie. Nie będzie żadnych praw wyborczych dla kobiet. Każda dumna Polka w czynie społecznym będzie rodzić i wychowywać młodych chłopów i robotników. Dzięki wysokiemu przyrostowi naturalnemu wyzwolimy się spod panowania kapitalistycznych imperialistów z USA i Unii Europejskiej. Wielki wodzu, Prezesie, wyprowadź umęczony naród z Unii Europejskiej! Bądź Mojżeszem dla Polaków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły