Nowy komendant w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Maz.

Od wczoraj Komenda Powiatowa w Grodzisku Mazowieckim ma nowego komendanta Wojciecha Bogiela.

29 czerwca odbyło się uroczyste powołanie podinspektora Wojciecha Bogiel na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Maz. W uroczystości wziął udział Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Paweł Dobrodziej oraz Starosta Powiatu Grodziskiego Marek Wieżbicki i przedstawiciele kadry kierowniczej jednostki.

Podinspektor Wojciech Bogiel służbę w Policji rozpoczął 20 listopada 1995 roku w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie, gdzie pracował do 2006 roku, zajmując stanowiska wykonawcze, a następnie kierownicze. W 2006 roku został mianowany na stanowisko eksperta Wydziału Sztab Policji w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa I, a w 2010 roku został Zastępcą Naczelnika tego wydziału. W 2012 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Stołeczne Stanowisko Kierowania w Komendzie Stołecznej Policji. W 2014 roku zostały mu powierzone obowiązki I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V, a rok później został mianowany na to stanowisko.

Z dniem 29 listopada 2016 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Maz. Od 22 lutego 2020r. pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Maz.
Odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Złotą i Srebrną Odznaką Zasłużony Policjant.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowy komendant w Grodzisku Mazowieckim”

  1. Tylko PISSsss 8-- O pisze:

    Tylko PISSsss 8– O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły